ضوابط حفظ حریم خصوصی

سایت لایک و فالو متعهد می‌شود، اطلاعات شخصی کاربران سایت از جمله: شماره تماس، ادرس ایمیل، مشخصات کاربری و سایر اطلاعات دریافتی کاربر از طریق ثبت نام و یا ثبت سفارشات را حفظ و نگهداری کند و برای هیچ شخص، شرکت، سازمان و یا نهادی فاش نکند. به استثناء مواردی که به موجب قانون و حکم کتبی دادگاه مجبور به تسلیم اطلاعات به نهادهای قانونی باشد.

درهنگام ثبت نام نهایت دقت را در پر کردن فرم ثبت نام و به خاطرسپاری اطلاعات ورود خود داشته باشد. درصورت فراموشی رمزعبور، بازیابی رمزعبور فقط از طریق فرم بازیابی رمز عبور ممکن می‌باشد که دسترسی شما به آدرس ایمیل ثبت شده در سایت را ضروری می‌نماید. درصورت فراموشی یا وارد کردن اشتباه سایر اطلاعات مانند آدرس ایمیل، شماره تماس و ... هنگام ثبت‌نام، بازیابی اطلاعات زمانبر بوده و نیازمند تائید هویت شما می‌باشد.

اطلاعات پرداخت شما در درگاه بانکی، در وبسایت درگاه یا سیستم شاپرک می‌باشد و به دلیل عدم دسترسی لایک  و فالو به این اطلاعات، حفظ امنیت این اطلاعات به عهده کاربر بوده و سایت لایک و فالو هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

تمامی اطلاعات تماس و کاربری شما هنگام حذف حساب کاربری شما به صورت کامل از سرورهای سایت لایک و فالو پاک خواهد شد و هیچگونه دسترسی به این اطلاعات از طریق سایت ممکن نیست. پس قبل از درخواست حذف حساب کاربری خود، از اطلاعات سفارشات، تراکنشها و حساب کاربری خود پشتیبان تهیه نمائید. عمل حذف حساب کاربری غیرقابل بازگشت می‌باشد.