شرایط عمومی استفاده

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت لایک و فالو، کاربران مسئول حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود می‌باشند. تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود کاربران انجام می‏‌پذیرد مستقیما متوجه شخص کاربر می‌شود.

هرچند  محصولات لایک و فالو مناسب استفاده افراد در هر رده سنی است، اما طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران افراد زیر ١٨ سال می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

استفاده از خدمات سایت لایک و فالو و انجام خرید در سایت به منزله قبول قوانین و مقررات لایک و فالو توسط کاربر می‌باشد. همچنین استفاده از خدمات و محصولات سایت لایک و فالو شرایط و قوانین عمومی استفاده از وبسایت‌های اینترنتی را داشته و نیازمند تخصص خاصی نمی‌باشد.

درصورت تلاش کاربران جهت ایجاد مشکل برای سرورهای سایت یا به خطر انداختن اطلاعات شخصی و سفارشات کابران، لایک و فالو حق اقدام قانونی، طرح شکایت و پیگیری آن را دارد. کاربران خاطی که خارج از روند عمومی استفاده از فروشگاه اینترنتی، سعی در ایجاد اختلال در روند کاری سایت یا سوءاستفاده از مشکلات احتمالی در اسکریپت سایت یا قیمتگذاری را داشته باشند، در اولین قدم حساب کاربری و دسترسی آنها به سایت بلوکه خواهد شد.