سوالات متداول کاربران

چند مورد از سوالات متداول و پرتکرار کاربران لایک و فالو که شاید برای شما هم پیش بیاید. درصورتی که سوالی در مورد نحوه خرید از سایت، محصولی خاص و یا هر مورد دیگری دارید با ما درمیان بگذارید. پشتیبانی آنلاین سایت ۲۴ساعته در خدمت شما سروران می‌باشد.

سوالات متداول و پرتکرار کاربران سایت در این قسمت به صورت منظم اضافه می‌شود، پس حتما چند دقیقه برای خواندن این قسمت وقت بگذارید. شاید جواب اکثر سوالاتتان را پیدا کردید یا اطلاعات بیشتری از وبسایت ما و خدماتمان کسب کردید.پشتیبانی آنلاین سایت همواره آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی تخصصی شماست. درصورتی که میان خرید چند سرویس شک دارید می‌توانید از طریق چت آنلاین سایت راهنمایی لازم جهت انتخاب سرویس مناسب برای هدفتان را پیدا کنید.


خیر. به دلیل اتوماتیک بودن پروسه فعالسازی، هرگونه ویرایش در سفارشات ثبت شده غیرممکن است چون ویرایش سفارش روند کاری سرورهای سایت را مختل کرده و سفارشات سایر کاربران احتمالا دچار مشکل می‌شوند.


بله بدون هیچ شکی. بدلیل اینکه هیچگونه اطلاعات محرمانه‌ای جهت انجام سفارشات نیاز نیست، هیچگونه رمز حساب از شما دریافت نمی‌شود. اطلاعات شخصی شما نیز باتوجه به تعهد ما در بخش حفظ حریم خصوصی، به هیچ وجه در اختیار هیچ شخص یا نهادی قرار نخواهد گرفت.


قبل از انجام خرید حتما توضیحات کوتاه بالای محصول را مطالعه نمایید. چون زمان تکمیل سفارشات تفاوت زیادی باهم دارند. زمان انجام سفارش وابسته به حجم سفارش، نوع و کیفیت محصول، نوع شبکه اجتماعی و ... کاملا متفاوت است. اما در توضیحات کادر هرمحصول، زمان شروع و زمان فعالسازی بصورت دقیق نوشته شده است.


باتوجه به مشکلات قانونی این امر میسر نمی‌باشد. همچنین اگر بدون ایجاد حساب کاربری سفارشی ثبت بشود، امکان پیگیری سفارش و دیدن پروسه فعالسازی امکانپذیر نیست. پس ثبت نام جهت ثبت سفارش ضروری می‌باشد و کار ساده و سریعی است که زمان خاصی از شما نمی‌گیرد.


پس از ثبت سفارش نیاز به انجام  هیچ کار خاصی از طرف شما نیست. فقط منتظر شروع فعالسازی و تکمیل سفارش خود باشید.


با مراجعه به قسمت سفارشات در پنل کاربری خود می‌توانید تمام سفارشات خود و وضعیت هرکدام را مشاهده کنید. علاوه بر وضعیت کلی هرسفارش، پیشرفت سفارشات در حال انجام نیز به صورت لحظه به لحظه قابل مشاهده است. پس، از لحظه ثبت سفارش تا تکمیل آن میتوانید دقیقا روند فعالسازی و تعداد تکمیل شده و باقی مانده را مشاهده کنید.


تنظمیات تکرار در فرم سفارش همان سفارش قطره ای است که در سایت‌های دیگر ارائه می‌شود. با استفاده از این تنظیمات می‌توانید تعیین کنید سفارش شما به چه صورتی فعال شود. مثلا اگر می‌خواهید ۵۰۰ عدد لایک سفارش دهید میتوانید تعداد را روی ۱۰۰ قرار دهید و تعداد تکرار را روی ۵. سپس در فیلد بازه زمانی تکرار فاصله زمانی فعال شدن هر ۱۰۰لایک را مشخص کنید. پس با تعداد ۱۰۰عدد در تعداد سفارش، ۵ عدد در تعداد تکرار و مثلا ۶۰ در بازه زمانی، شما۵۰۰ عدد لایک را به صورت ۵ بسته ۱۰۰تایی با فاصله زمانی ۶۰دقیقه دریافت خواهید کرد.


هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. درصورت لغو سفارش توسط ما یا عدم امکان فعالسازی سفارش در زمان مقرر، پول واریزی شما به حساب کاربری شما در سایت افزوده می‌شود و می‌توانید اقدام به ثبت سفارش دیگری بکنید. همچنین درصورت عدم تطابقت کیفیت محصول خریداری شده با کیفیت ذکر شده در توضیحات محصول، حتی پس از تکمیل سفارش پول واریزی شما به حساب کاربریتان برگشت داده می‌شود. پس موقع ثبت سفارش هیچ نگرانی نداشته باشید.


زمان شروع سفارشات در توضیحات هر محصول نوشته شده است و زمان شروع فعالسازی هر محصول طبق این زمان می‌باشد که ممکن است آنی باشد یا با تاخیر چندساعته. پس قبل از ثبت سفارش توضیحات محصول را حتما مطالعه کنید.


بعضی از محصولات دارای اشانتیون و بونوس هستند که متناسب با حجم سفارش شما متغییر است. درصورت سفارش این محصولات به عنوان مثال ۱۰۰۰عدد سفارش، تعداد بیشتری دریافت خواهید کرد (مثلا ۱۴۰۰ تا). همچنین جبران ریزش بعضی از محصولات به این صورت هست که تعداد فعال شده کمی بیشتر از سفارش شماست تا درصورت ریزش، تعداد به کمتر از میزان سفارش شما افت نکند.


بله. درمحصولاتی که نوشته شده کاربران ۱۰۰٪ واقعی، کاربران اشخاص واقعی هستند و محصول از طریق روش‌های اورگانیک فعال می‌شود. درصورت واقعی نبودن کاربران یا به وضوح نوشته میشود یا با اصطلاحاتی مانند: کاربر با ظاهر واقعی، کاربر واقعی با پست، کاربر واقعی دارای پست و ویدیو، کاربران با اسم واقعی و... مشخص می‌شود. که این کاربران توسط سرورهای ما ایجاد شده‌اند و به صورت روزانه بازبینی می‌شوند تا ظاهر واقعی داشته باشند.


پشتیبانی آنلاین سایت فقط درساعات اداری فعال است و درساعات غیراداری باید تا روز بعد کاری صبر کنید. پشتیابنی آنلاین سایت از ساعت ۱۰صبح تا ۷عصر فعال می‌باشد ولی سیستم تیکت کاربران به صورت ۲۴ساعته فعال می‌باشد و پاسخگوی شما خواهد بود.


زمان شروع سفارش محصولات که توضیحات آن نوشته شده، حداکثر زمان لازم جهت شروع سفارش است و عموما سفارشات بسیار سریع شروع به فعالسازی می‌شوند. حتی اکثر سفارشات بصورت آنی یا در عرض چند دقیقه شروع می‌شوند. درصورت داشتن عجله زیاد می‌توانید با چت آنلاین سایت درمیان بگذارید تا محصولات با شروع آنی به شما پیشنهاد داده شوند.


نحوه جبران ریزش محصولات باهمدیگر متفاوت می‌باشد اما در حالت کلی جبران ریزش دو نوع است. یک نوع که اکثر محصولات سایت را شامل می‌شود به صورت دستی است. و نوع دیگر به صورت اتوماتیک. درمدل دستی، پس از تکمیل سفارش و ایجاد ریزش، اگر مشاهده کردید که جبران ریزش اتفاق نیافتاد، به پشتیبانی خرید سایت از طریق تیکت اطلاع دهید تا جبران ریزش سفارش شما فعال شود.

درحالت دوم که اتوماتیک می‌باشد، جبران ریزش به صورت خودکار فعال می‌شود که ریزش اتفاق افتاده جبران می‌شود.