قوانین و مقررات سایت لایک و فالو

قوانین و مقررات سایت لایک و فالو به منظور شفافسازی سیاست کاری سایت و توضیح بخش‌های مختلف و نحوه ثبت و انجام سفارشات تهیه و تنظیم شده است. قوانین و مقررات سایت شامل سه بخش کلی می‌شوند. مطالعه این قوانین و مقررات قبل از ثبت نام و ثبت سفارش ضروری می‌باشد. جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی و سوء تفاهم حتما برای خواند این صفحه چند دقیقه وقت بگذارید. درصورت عدم مطالعه این صفحه، سایت لایک و فالو هیچگونه مسئولیتی در قبال نقض قوانین مطروحه نخواهد داشت.

قوانین و مقررات عمومی سایت

likeofollow.com تابع قوانین کشور ایران می‌باشد و سفارشاتی از قبیل سفارشات مربوط به اکانت های غیر اخلاقی، شبکه‌های غیرمجاز و هر آنچه که مغایر با قوانین کشور باشد مجاز نبوده و قابل ثبت نمی‌باشد.

سایت لایک و فالو متعهد می‌شود، اطلاعات شخصی کاربران سایت از جمله: شماره تماس، ادرس ایمیل، مشخصات کاربری و سایر اطلاعات دریافتی کاربر از طریق ثبت نام و یا ثبت سفارشات را حفظ و نگهداری کند و برای هیچ شخص، شرکت، سازمان و یا نهادی فاش نکند. به استثناء مواردی که به موجب قانون و حکم کتبی دادگاه مجبور به تسلیم اطلاعات به نهادهای قانونی باشد.

در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات خواسته شده را با نهایت دقت و صحیح وارد کنید  تا سفارش شما سریع و بدون مشکل انجام شود. درصورت وارد کردن اطلاعات نادرست یا ناقص توسط شما، هیچ مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود و سفارش‌ها بعد از استارت قابل لغو یا ویرایش نیستند.

در هنگام ثبت سفارش قطعا توضیحات کوتاه مربوط به هر سرویس را بخوانید، زیرا این توضیحات دارای شرایط و قوانین خرید آن محصول بوده و در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه در سفارش و شروع روند فعالسازی سفارش، لغو آن به هیچوجه امکان پذیر نخواهد بود.

درقسمت نظرات کاربران، نظرات سیاسی، غیر اخلاقی و توهین آمیز تایید نخواهد شد. سایت لایک و فالو فقط درصورت رعایت نذاکت و شفاف بودن نظرات کاربران اقدام به تائید آنها خواهد کرد.

پشتیبانی آنلاین سایت و تیم پشتیبانی خرید در ساعات کاری جوابگوی سوالات شما عزیزان می‌باشند. در ساعات غیر اداری نیز تیم پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی خواهد بود ولی اجباری به پاسخگو بودن در این ساعات متوجه سایت نمی‌شود.

درصورت داشتن مشکل در ثبت سفارش، پرداخت یا فعالسازی سفارش، پشتیبانی خرید سایت همراه شما خواهد بود تا مشکل بوجود آمده رفع و خرید شما انجام شود.  توجه داشته باشید هرگونه توهین به عوامل سایت لایک و فالو منجر به بن شدن اکانت شما و لغو سفارش شده و وجهی برگشت داده نمی شود. لایک و فالو این حق را دارد درصورت ایجاد مشکل از طرف کاربری خاص، مراحل تخلف متخلف را به مراجع قضایی گزارش دهد

بعد از سفارش محصولات با کیفیت طلایی و محصولاتی که شامل کاربران کاملا واقعی می‌شوند، نگهداری فالوور ها پس از مدت ضمانت شده به عهده خود شما می باشد و لایک و فالو هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد. بدلیل واقعی بودن کاربران این بسته‌ها که شامل اکثر محصولات سایت می‌شود، اکانت شما حتما باید شرایط نگه‌داری فالوورها و سابسکرایبرها را داشته باشد.

چنانچه پرداخت در درگاه بانکی موفق آمیز نبود لطفا تا ۷۲ ساعت پس از پرداخت صبر نمائید. اگر وجه در این مدت به حساب شما بازگشت نخورد مراتب را به ما اطلاع دهید.

سایت لایک و فالو جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات، روند سفارش و سرویس‌های ویژه یا آفرهای محدود، اقدام به ارسال ایمیل یا پیامک به کاربران عضو می‌نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت ایمیل و پیامک‌های غیرضروری نداشته باشند، می‌توانند به پشتیبانی سایت جهت غیرفعالسازی آن، تیکیت ارسال نمایند .

ضمانت و گارانتی محصولات و جبران ریزش

لایک و فالو همواره سعی دارد سرویس ها و محصولات خود را با ضمانت کیفیت به کاربران خود ارائه دهد . ضمانت محصولاتی که ضمانتشان مشخصا در توضیحات محصول بیان شده است، ضمانت کیفیت و زمان فعالسازی و توضیحات محصول می‌باشد. توجه داشته باشید به جز چند محصول که شامل اکانت‌های فیک هستند سایر محصولات همگی دارای کیفیت بالایی بوده و لایک و فالو عدم ایجاد مشکل برای حساب اجتماعی شما را در خرید این محصولات تضمین می‌کند.

ضمانت جبران ریزش فقط شامل محصولاتی می‌شود که صراحتا ضمانت جبران ریزششان در توضیحات آن محصول ذکر شده است. اکثر محصولات دارای جبران ریزش، دارای شرایطی جهت اعمال جبران ریزش می‌باشند که این شرایط به صورت زیر است.

  1. محصول خریداری شده باید دارای جبران ریزش باشد.
  2. جبران ریزش اکثر محصولات به صورت دستی فعال می‌شود و درصورت ریزش محصول در بازه زمانی جبران ریزش، وظیفه گزارش ریزش به عهده خریدار می‌باشد تا تیم خرید سایت، ریزش اتفاق افتاده را برای کاربر جبران کنند.
  3. درصورت عدم گزارش کاربر از ریزش محصول، مسئولیتی متوجه سایت نمی‌شود.
  4. گزارش ریزش پس از فعالسازی کامل محصول باید انجام گیرد و تا وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر نکرده گزارش ریزش نیار نمی‌باشد.
  5. گزارش جهت جبران ریزش فقط یکبار از طرف کاربر انجام می‌گیرد و جبران ریزش به صورت اتوماتیک تا باز زمانی جبران فعال خواهد ماند.

ثبت سفارش در سایت لایک و فالو به منزله قبول قوانین این صفحه و اطلاع کامل شما از توضیحات و نحوه سفارش محصول می‌باشد.

سیاست قیمت‌گذاری سایت لایک و فالو

سیاست قیمت‌‏گذاری در لایک و فالو مبتنی بر قیمت‌گذاری منضفانه، اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در سایت، قیمت‏‌های خرده فروشی می‌باشد که براساس هزینه تمام شده محصول و درصد سود منصفانه تعیین شده است. قیمت‌های محصولات اکثرا در بازه قیمتی . مرسوم بازار می‌باشد و حدالامکان سعی شده قیمت‌هایی رقابتی و منصفانه تر ارائه شود.

با نهایت احترام به حقوق کاربران محترم سایت و با توجه به طیف گسترده محصولات و سرویس‌های شبکه‌های اجتماعی ارائه شده، لایک و فالو نمی‌تواند قیمت نهایی محصولات را قبل از ثبت سفارش کاربران به صورت قطعی اعلام نماید. قیمت محصولات ممکن در بازی زمانی کوتاهی به دلیل نوسانات بازار و ارز، تغییرات گسترده داشته باشد. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری محصولی خاص، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، لایک و فالو موظف است مشکل را برای کاربر درگیر این مسئله، رفع نماید.

لازم به ذکر است در صورتی که سرویس یا محصولی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود و وجه مابه‌تفاوت به حساب کاربری کاربران برگشت داده می‌شود.

قیمت کلیه محصولات سایت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده بوده و مشتریان گرامی سایت مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کنند .

قوانین نشر و بازنشر

همه مطالب و محتواهای در دسترس از طریق هر یک از محصولات یا مطالب سایت مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط لایک و فالو جزئی از اموال سایت لایک و فالو محسوب می‏‌شوند. حق استفاده، نشر و بازنشر تمامی این موارد در انحصار لایک و فالو بوده و هرگونه استفاده بدون کسب اجازه از مدیریت سایت، حق پیگرد قانونی را برای سایت لایک و فالو محفوظ می‏‌دارد.

با توجه به اختصاصی بودن کدنویسی سایت و شخصی‌سازی و بهینه‌سازی اسکریپت‌ها و استایل‌های Opensource استفاده شده در سایت، هرگونه کپی برداری از کدهای وبسایت لایک و فالو دارای پیگیرد قانونی می‌باشد.

تنها آدرس و پایگاه رسمی سایت لایک و فالو آدرس https://likeofollow.com می‌باشد هیچگونه نمایندگی دیگری از لایک و فالو وجود ندارد. تمامی ایمیل و پیام‌های دریافتی کاربران فقط از طریق این دامنه مورد تائید سایت می‌باشد و هرگونه وابستگی سایر وبلاگ‌ها و وبسایت‌های مدعی تکذیب می‌شود.

فعالیت‌های اجتماعی سایت لایک و فالو در شبکه‌های اجتماعی محدود به حساب‌های معرفی شده در صفحه تماس با ما می‌باشد و سایر اکانت‌های مدعی وابستگی به لایک و فالو معتبر نمی‌باشند.