سرویس های تیک تاک در سایت لایک و فالو با کیفیت بالا و قیمت ارزان برای کاربران گرامی سایت فراهم شده است. تمامی محصولات تیک تاک دارای کیفیت بالایی بوده و استانداردهای برنامه تیک تاک را رعایت می‌کنند. همچنین باتوجه به اختصاصی بودن سرورهای سایت لایک و فالو، قیمت‌های محصولات و سرویس‌ها شدیدا ارزانتر از سایر سایت‌های ایرانی است. سرویس‌های تیک تاک ارائه شده در سایت با نهایت دقت انتخاب شده‌اند تا در عین ارزان و اقتصادی بود، کیفیت بالایی را نیز عرضه کنند. سرویس های تیک تاک همچنین اکثرا دارای ضمانت جبران ریزش می‌باشند تا درصورت وجود ریزش احتمالی نگرانی از این بابت برای کاربران پیش نیاید. به دلیل امکان درآمدزایی در تیک تاک، پکیج‌های ویژه جهت افزایش درآمد کابران و جذب فالوورهای واقعی نیز در طول زمان اضافه می‌شوند. این پکیج‌ها به صورت آفرهای ویژه بوده و تمامی نیاز شما را برطرف می‌نمایند.سرویس های تیک تاک
سرویس‌هایی که درای نقطه‌های طلایی درتصویر سرویس می‌باشند، سرویس‌های طلایی سایت می‌باشند که علارغم کیفیت بی‌نظیر با قیمت بسیار پایین‌تری ارائه می‌شوند تا کاربران گرامی سایت از بهترین خدمات بهره‌مند شوند. این سرویس‌ها در صورت ارائه توسط سایت‌های دیگر، با قیمت چتد برابری ارائه می‌شوند که دارای کیفیت همسانی نیز نمی‌باشند.

باتوجه به محدودیت در تعداد محصولات، امکان بارگذاری تمام سرویس‌های تیک تاک ممکن نمی‌باشد. پس درصورت نیاز به سرویسی خاص که در میان سرویس‌های بالا موجود نمی‌باشد از طریق تیکت با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم را دریافت نموده و محصول مورد نظرتان برایتان فعال شود. همچنین امکان خرید فالوور با ملیت‌های مختلف من جمله امریکایی واقعی و ایرانی نیز از طریق تیکت وجود دارد.