20 نکته حرفه ای و ترفند توییتر در سال ۲۰۲۲
03 خرداد

آیا در شبکه های اجتماعی مختلف به صورت روزانه فعالیت دارید؟ از این 20 نکته و ترفند توییتر استفاده کنید تا کارها را سریع‌تر، آسان‌تر و راحت‌تر کنید. با صرفه جویی زمانی در هر شبکه با یادگیری ترفندهای مخفی و حرفه ای آن، ساعتها از وقت خود را آزاد خواهید کرد. سایت لایک و فالو ۲۰ مورد از ترفندهای توییتر که کاربران حرفه ای توییتر از آنها استفاده میکنند را، برای شما جمع بندی کرده است.

توییتر با ۲۷۵ میلیون کاربر بسیار بزرگ است. برای شما به عنوان یک بازاریاب، نوید مخاطبان گسترده ای را برای برند شما می دهد. اما اگر تمام پلتفرم‌های اجتماعی خود را به صورت روزانه مدیریت می‌کنید، صرف زمان زیاد در حساب توییتر می‌تواند دشوار و مشکل ساز باشد.

یک خبر عالی برای شما داریم!! با استفاده از ترفندهای حرفه ای توییتر، می‌توانید از مجموعه‌ای از نکات و ترفندهای شگفت‌انگیز استفاده کنید تا کارهایتان را سریع‌تر و آسان‌تر انجام دهید. در این پست، 20 مورد از آنها را به شما نشان خواهم داد.

جهت پیشرفت در توییتر، علاوه بر یادگیری ترفندهای توییتر میتوانید با خرید فالوور توییتر، لایک توییتر، ویو توییتر و ... راه رسیدن به قله را کوتاه تر کنید.

20 ترفند توییتر که فقط حرفه ای ها می دانند

این هک‌ها باعث می‌شوند که شما شبیه به یک کاربر حرفه ای توییتر به نظر بیایید (به علاوه در زمان و انرژی شما صرفه‌جویی می‌کنند).

1. اگر توییت شما طولانی تر از 280 کاراکتر است از یک تصویر جایگزین استفاده کنید

انجام این مورد خیلی راحت است! به سادگی از یک یادداشت در تلفن خود اسکرین شات بگیرید و آن را به توییت خود اضافه کنید. در اینجا نمونه انجام این کار را به شما نشان می دهیم.


 

2. با استفاده از یک رشته توییت، توییت های طولانی تری بنویسید

استفاده از اسکرین شات ها راهی عالی برای غلبه بر محدودیت کاراکتر در توییت ها است. اما اگر به نظر شما درست نیست، می توانید به جای آن یک رشته توییت ایجاد کنید.


استفاده از تصاویر به جای متن از ترفندهای توییتر

برای انجام این کار، روی دکمه Tweet کلیک کنید تا شروع به نوشتن یک توییت جدید کنید. بعد از اینکه تایپ توییت خود را تمام کردید، روی دکمه + (plus) در سمت راست پایین کادر توییت کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دادید، می‌توانید توییت دیگری بنویسید تا با اولین توییت خود یک رشته ایجاد کنید. برای انتشار توییت روی توییت همه کلیک کنید.

استفاده از رشته توییتر در توییتر

نکته مهم در مورد این است که می توانید هر تعداد توییت را که دوست دارید به رشته خود اضافه کنید.

3. از تصویر نمایه خود بهترین استفاده را ببرید

نکات بسیار خوبی در مورد نحوه انتخاب تصویر نمایه برای حساب توییتر شما وجود دارد. در اینجا سه ​​مورد برجسته وجود دارد:

  1. حرفه ای باشید. هد شات یا لوگوی شرکت شما عالی عمل می کند.
  2. با برند خود مطابقت دهید. آیا برند شما طنز است؟ جدی؟ داده محور؟ تصویری را برای مطابقت با آن انتخاب کنید.
  3. از یک تصویر با کیفیت خوب استفاده کنید. فالوورهای شما تحت تاثیر یک تصویر تار قرار نخواهند گرفت.

 4. اضافه کردن چند حساب با یک آدرس ایمیل

آیا یک حساب کاربری تجاری و شخصی در توییتر دارید؟ اگر چنین است، ورود و خروج از هر دو حساب کار مشکلی است. خبر خوب این است که می توانید از چندین حساب در یک مکان استفاده کنید.

 برای انجام این کار کافی است به پروفایل خود بروید و روی نام خود در سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دادید، گزینه ای برای اضافه کردن یک حساب موجود دریافت خواهید کرد.


افزودن چند توییت به صورت رشته

5. از کلمات کلیدی هدف در توییت های خود استفاده کنید

می‌خواهید توییت‌هایتان در جستجوهای مرتبط نشان داده شوند، درست است؟ البته! برای انجام این کار، هنگام توییت کردن، از کلمات کلیدی مرتبط در صنعت خود استفاده کنید. ابزارهایی مانند SEMrush و KWFinder برای کمک به شما در تعیین کلمات کلیدی مورد علاقه مخاطبان عالی هستند.

 6. توییت های مهم را پین کنید تا آنها را در بالای نمایه خود نگه دارید

 آیا یک توییت پویا و همیشه سبز دارید که از دیگران مهمتر است؟ اگر چنین است، می‌خواهید که در بالای صفحه نمایه شما پین شود. برای انجام این کار، روی فلش رو به پایین در گوشه سمت راست توییت خود کلیک کنید.

افزودن چند اکانت با یک ایمیل در توییتر

پین به نمایه خود را انتخاب کنید تا در هنگام انتشار توییت های جدید، توییت شما مدفون نشود.

ترفندهای جذاب توییتر در ۲۰۲۲

 7. یک توییت را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید

 به توییتی که مرتبط با محتوایی که می نویسید توجه کنید!! اگر اینطور باشد، ممکن است بخواهید آن را در وب سایت یا وبلاگ خود بدون گرفتن اسکرین شات از آن نمایش دهید. با کلیک کردن روی فلش رو به پایین در بالای توییتی که دوست دارید شروع کنید.


. Embed Tweet را انتخاب کنید. توییت را جاسازی کنید روی Copy Code کلیک کنید و آن را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.


حساب توییتر

8. با توئیت مجدد خود، میزان قرار گرفتن توییت خود را به حداکثر برسانید

 یک توییت خیلی دوام نمی آورد. برای افزایش طول عمر آن، زمانی را برای ریتوئیت کردن خود اختصاص دهید. با این حال، این کار را زیاد انجام ندهید! مطمئن شوید پیام هایی که ریتوییت می کنید مرتبط و همیشه سبز هستند.

 9. زمان مناسب برای توییت را انتخاب کنید

 از آنجایی که طول عمر یک توییت کوتاه است، باید در بهترین زمان پست کنید. به گفته Hubspot، پست‌های توییتر در ساعت 9 صبح از تعامل بالایی برخوردار هستند.

 10. میانبرهای توییتر را روی دسکتاپ بیاموزید

 اینها شگفت انگیز هستند! آنها نه تنها در زمان صرفه جویی می کنند، بلکه دوستان شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. در اینجا لیست بسیار خوبی از میانبرهای صفحه کلید Hootsuite آورده شده است.

میانبرهای توییتر

11. از رقبا بدون دنبال کردن آنها جاسوسی کنید

 آیا می خواهید بررسی کنید که رقبای شما بدون اینکه واقعاً آنها را دنبال کنید چه کاری انجام می دهد؟ آسان است. به سادگی یک لیست خصوصی ایجاد کنید و آنها را به آن اضافه کنید.

 12. دریابید که مردم در مورد برند شما چه فکر می کنند

 می خواهید ببینید چه کسی شما را به لیست خود اضافه کرده است؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد نمایه خود کلیک کرده و Lists را انتخاب کنید. می‌توانید هر فهرست عمومی را که به آن اضافه شده‌اید ببینید.

 13. برای افزایش فالوورهای خود از رهبران صنعت پیروی کنید

 بهترین راه برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در توییتر، تعامل با افرادی است که علایق مشابهی با شما دارند. برای انجام این کار، با پیروی از رهبران صنعت شروع کنید. سپس، فالوورهای آنها را دنبال کرده و با آنها درگیر شوید.

14. با بازاریابی دسته خود، ترافیک را به توییت های خود هدایت کنید

دسته توییتر خود را در وب سایت خود منتشر کنید تا فالوورهای بیشتری به دست آورید.

 15. مشترک شدن در بهترین لیست های عمومی

 برای انجام این کار، به یک حساب کاربری دیگر در توییتر مراجعه کنید. دکمه بیضی سمت راست را انتخاب کنید. مشاهده لیست ها را انتخاب کنید.

تصویر راهنمای ۲

مشاهده لیست های شخص دیگری در توییتر لیست های کاربران را مشاهده کنید و در هر موردی که برایتان جالب است مشترک شوید.

16. از تصاویر منظره استفاده کنید

 یک تصویر منظره (با ابعاد 2:1) بهترین انتخاب است.

 17. ذخیره داده ها در هنگام استفاده از توییتر

 آیا می خواهید داده های تلفن همراه خود را در حالی که در توییتر هستید ذخیره کنید؟ آسان است. به سادگی روی عکس نمایه خود ضربه بزنید و تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید. استفاده از داده را انتخاب کنید و آن را روشن کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، ویدیوها به‌طور خودکار پخش نمی‌شوند و عکس‌ها با وضوح کمتری نمایش داده می‌شوند.

 18. خودتان را زیاد تبلیغ نکنید

اگرچه توییتر یک پلت فرم عالی برای بازاریابی است، اما مطمئن شوید که در آن زیاده روی نکنید! فالوورهای شما از احساس «فروخته» یا «بسته» قدردانی نخواهند کرد.

19. توییت ها را به صورت زمانی مشاهده کنید

 توییتر توییت های برتر را برای افزودن به فید شما انتخاب می کند. با این حال، می توانید انتخاب کنید که به جای آن آنها را به صورت زمانی ببینید. توییت ها را به صورت زمانی مشاهده کنید

 20. حساب توییتر خود را با رنگ ها و پس زمینه جذاب کنید

 به نمایه خود بروید و تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید. به صفحه نمایش بروید و از شخصی سازی حساب توییتر خود لذت ببرید!

تصاویر مسلسلی در توییتر

چرا ترفندهای توییتر را باید یاد بگیریم؟

یادگیری ترفندها و هک های توییتر کار سختی نیست. و وقتی متخصص توییتر شدید، می‌توانید:

  •  فالوورهای بیشتری به دست آورید.
  • صرفه جویی در زمان.
  • برای دوستان و مخاطبان برند خود باهوش ظاهر شوید.

مطمئن باشید با یادگیری این ترفندهای توییتر، نحوه استفاده شما از این پلتفرم زیر و رو خواهد شد. کمترین فواید و مزایای این ترفندها، تاثیر شگفت انگیز آنها در صرفه جویی در زمان است.